0 Shopping cart

Kas ir MRW - kļūt par kluba partneri

My Real Way – apzināts ceļš uz veselību, jaunību un mūža pagarināšanu.                      

Starptautiskais veselības un ilggadības klubu My Real Way tīkls apvieno cilvēkus, kuri ir ieinteresēti būtiskai savas ikdienas pašsajūtas uzlabošanai, veselīga dzīves veida piekopšanai kā arī interesējas par organisma atjaunošanu, skaistumu un ilggadību.  

Izveidots pēc Eiropas partneru iniciatīvas, klubu My Real Way tīkls atver daudz priekšrocību saviem dalībniekiem. Kļūstot par kluba My Real Way biedru, Jūs saņemat informāciju par to kā aktivizēt organisma vitalitātes spēkus un atrast savu ceļu uz veselību un ilggadību. Klubs – tā ir lieliska iespēja profesionālo kontaktu paplašināšanai, pirmajiem uzzināt par jauniem produktiem un iegādāties ekskluzīvos My Real Way produktus pēc speciāliem noteikumiem ar 15% atlaidi. Kluba slēgto pasākumu programma sevī ietver konferences un seminārus par jaunām metodēm organisma atveseļošanā un atjaunošanā, kur var uzdot visus interesējošos jautājumus atzītiem ekspertiem medicīnas un zinātņu jomā, iepazīties ar jaunākajām My Real Way izstrādēm, dalīties ar savu viedokli un iegūtajiem rezultātiem lietojot profilaktiskos un atjaunojošos Mу Real Way preperātus ar citiem kluba dalībniekiem.

Starptautiskajā klubu My Real Way tīkla ikdienas darbā informatīvi – izglītojošajos un apmācības pasākumos tiks uzaicināti piedalīties Eiropas Dabaszinātņu akadēmijas un Eiropas Zinātņu biedrības ( Hanovere, Vācija) biedri, kuru vadībā tika izstrādāta My Real Way produkcija. Tādā veidā kluba dalībniekiem tiek dota unikāla iespēja uzzināt zinātnisko pusi un pavadošos noslēpumus profilaktisko produktu veselības, skaistuma un jaunības izstrādē, saņemt profesionālu, individuālu vadošo Eiropas tirgus ekspertu konsultāciju. 

Starptautisko klubu My Real Way tīkls atver jaunus apvāršņus personīgajai izaugsmei, ja Jūs esat biznesa vadītājs, Jums tuva ir veselīga dzīves veida un skaistuma joma, Jūs novērtējat mūsu vērtības un esat ieinteresēti būtiskā savu iespēju paplašināšanā, ar eiropiska brenda palīdzību.