0 Shopping cart

Zinātniskā padome

Starptautiskā alianse «MyRealWay» pievērš lielu nozīmi zinātniskajai pusei un savas produkcijas, pierādītai, efektivitātes un drošības bāzei. Mēs dibinām partnerattiecības ar zinātniskām organizācijām, universitātēm, laboratorijām un zinātniskām medicīnas biedrībām.  Eiropas zinātņu biedrības Reģeneratīvās medicīnas un nutricioloģijas Eiropas nodaļā izveidota Zinātniskā Padome – koleģiāla, zinātniski konsultatīva institūcija. Nodaļas Zinātniskā padome izveidota, lai veicinātu pilnveidot zinātnisko darbu reģeneratīvās medicīnas un nutricioloģijas jomā, nozares speciālistu sadarbības nostiprināšanai un paplašināšanai Eiropas teritorijā, informatīvi – izglītojošas darbības attīstībai iedzīvotāju vidū par jaunākajiem sasniegumiem, izstrādēm un programmām cilvēka veselības resursa palielināšanas jomā. Zinātniskās padomes pārstāvniecība ir formēšanās stadijā.

Uz doto brīdi Zinātniskā padome sastāv no:

Jörg Schulz -  - Profesors, medicīnas zinātņu doktors, terapeits, kardiologs un geriatrs ( Berlīne);

Vladimir Tyminski – Eiropas Dabaszinātņu akadēmijas prezidents, profesors (Hanovere, Vācija);

Stephan Heymann – zinātņu doktors, fiziķis un molekulārais biologs. Dažādos zinātniski – pētnieciskajos projektos darbojies gēnu un proteīnu izpētē, kā arī imunoloģijā un bioinformātikā. (Berlīne)

Georg Tyminski – Eiropas Zinātņu biedrības priekšsēdētājs, Eiropas Dabaszinātņu akadēmijas viceprezidents, profesors, medicīnas zinātņu doktors , atzīts eksperts Informatīvās Medicīnas jomā, vairāku grāmatu un interaktīvo datorprogrammu veselības jomā autors. (Hanovere, Vācija);