0 Shopping cart

Kvalitātes kontrole

Alianse «MyRealWay» atbildīgi izvēlas ražošanas bāzi kvalitatīvai izstrādātās produkcijas ražošanai un kompetentai inovatīvo sērijas «MyRealWay» līdzekļu realizācijai. Kvalitātes kontrole un produkcijas «MyRealWay» pielietošanas drošība tiek veikta visos posmos – no izstrādes un ražošanas līdz produkcijas nonākšanai līdz patērētājam. Visa brenda «MyRealWay» produkcija tiek ražota uzņēmumos, kuri atbilst ISO prasībām ar augsti kvalitatīvu, ekoloģiski tīru izejvielu izmantošanu no Eiropas piegādātājiem un ar augsto tehnoloģiju iekārtu izmantošanu.  

Receptūras izstrādes zinātniskais process, kurām nav analoģisku produktu veselības uzturēšanai un jaunības saglabāšanai, «MyRealWay» nodrošina daudzpakāpju laboratorisko kontroli un nepieciešamās ekspertīzes atbilstoši Eiropas standartiem. Pēc laboratorisko pētījumu rezultātiem tiek atlasīti labākie paraugi inovatīvās produkcijas «MyRealWay» ražošanai.

 «MyRealWay» preperātu sertifikācija ir veikta saskaņā ar Eiropas direktīvām, normām un apstiprināta ar starptautiskiem HACCP un GMP sertifikātiem.