0 Shopping cart

Kļūt par MRW kluba biedru

Par Kluba Biedru var kļūt jebkurš cilvēks neatkarīgi no ģeogrāfiskajiem, profesionālajiem un vecuma datiem, kurš nav vienaldzīgs veselīga dzīves veida jautājumos un cenšās turpināt savu dzīves ceļu pilns enerģijas un spēka.
Iestāšanās klubā ir pilnīgi bez maksas un neparedz nekādus papildus naudas ieguldījumus. Nepieciešams aizpildīt anketu  My Real Way mājas lapā.
Mēs atzinīgi vērtējam sociāli aktīvus cilvēkus, kuri ir gatavi dot savu personīgo ieguldījumu veselu cilvēku skaita uz planētas palielināšanai un patstāvīgi veikt izglītojošo darbību. Visi, kam tuvas ir mūsu kompānijas vērtības un ideoloģija, visi, kuri gatavi –on un –offline režīmā konsultēt savas paziņas, klientus un pacientus par mūsu produkcijas inovatīvajām iespējām – visiem Jums mēs dodam papildus iespējas sava personīgā My Real Way kluba veidošanā un individuālas privilēģijas.
Mēs piedāvājam Jums jaunu iespēju personīgā My Real Way kluba izveidošanā vai iekļauties jau esošo klubu sastāvā. Jūsu personīgais darba lauks var būt rehabilitācijas un profilaktiskie centri, SPA un skaistuma saloni, atjaunojošās medicīnas centri un fitnesklubi, internetveikali produkcijai veselībai un aptiekas, medicīnas kabineti.

Tiesības iegādāties ekskluzīvu produkciju ar 15% atlaidi – viena no daudzskaitlīgajām iespējām, kuras piedāvā kļūšana par klubu My Real Way biedrības biedru. Kluba biedrs ekonomē savus līdzekļus un ir informatīvajā apritē veselības un skaistuma sfērā, kluba biedri var piedalīties visos ekspertu semināros un konferencēs, veidot savu personīgo biznesu ar daudzpusīgu kluba atbalstu un My Real Way brenda un logotipa izmantošanu.


Laipni lūgti  My Real Way klubā!