0 Shopping cart

HyperacidTIDE PLUS 30

HyperacidTIDE PLUS 30

Daudzkomponentu peptīdu bioregulātors HyperacidTIDE PLUS – efektīvs līdzeklis kuņģa apvalka gļotādas darbības traucējumu strukturāli – funkcionālās aktivitātes un korekcijas profilaksei pie hroniska gastrīta ar paaugstinātu skābes līmeni.

  • Produkta kods: 00004Daudzkomponentu peptīdu bioregulātors HyperacidTIDE PLUS Ar izteiktu pretiekaisuma efektu un pamatotu, mērķtiecīgu mehānismu specifiskai, atjaunojošai iedarbībai uz kuņģa gļotādas struktūru un funkciju, izveidots gastrīta ar paaugstinātu skābes līmeni profilaksei un diētfona korekcijai.

30 kapsulu iepakojums

Lietošanas rekomendācijas :

Kā palīglīdzeklis pie -

• kā palīglīdzekli pie hroniska gastrīta ar paaugstinātu skābes līmeni;
• kuņģa apvalka gļotādas iekaisumu attīstības profilaksei( ēšanas ritma traucējumi, pārēšanās, asa un karsta ēdiena lietošana, alkohols, smēķēšana, psihoemocionālais stress, ilgstoša farmakoloģisko preperātu lietošana).


Lietošana: Pieaugušajiem lietot 1 mēnesi pa vienai kapsulai dienā 30 min pēc ēšanas, uzdzerot pietiekošu daudzumu ūdens. Pieļaujama ilgstošāka preperāta lietošana, 2 – 3 mēneši kā profilaktisks līdzeklis ēšanas traucējumiem un saslimšanu remisijas fāzes pagarināšanai.

Kontrindikācijas:  paaugstināta individuālā preperāta sastāvdaļu nepanesība; grūtniecības un barošanas ar krūti periodā, bērniem, datu trūkuma dēļ.


Peptīdu komplekss NR
L-Arginīns
Parastās marūbijas (Marrubium Vulgare)
zāļu ekstrats
Ciānkobalamīns (VitamīnsВ12)
Dikalcija fosfāts
Piridoksīna hidrohlorīds (Vitamīns В6)
Tiamīna hidrohlorīds (VitamīnsВ1)
Folskābe.

Kapsulas apvalks izgatavots no hipromelozes - īpaši stabils augu izcelsmes polimērs