0 Shopping cart

Formula «3+1» Daudzkomponentu peptīdu kompleksos

Daudzkomponentu peptīdu kompleksi “My Real Way” –  mūsdienīgi, augsto tehnoloģiju, efektīvi jaunākās paaudzes produkti organisma profilaksei, atveseļošanai un atjaunošanai.


«3+1» - 3 uzturvielu pamata grupas 1 augu kapsulā.


I grupa – visu preperātu bāzes pamats – fizioloģiski aktīvu, zemmolekulāru, biosintezētu, dzīvnieku valsts izcelsmes peptīdu komplekss. Jaunākās paaudzes dabīgi peptīdi, kuriem veikta papildus attīrīšana ar jaunām tehnoloģijām. Mūsu daudzkomponentu peptīdu kompleksi pieejami speciālās augu izcelsmes kapsulās, kuras spējīgas saglabāt šādu peptīdu unikālās īpašības. Katram peptīdu kompleksam ir sava sēriju, kurā pirmais "N"  nozīmē peptīdu dabīgo izcelsmi (Natural), bet otrais burts – maisījuma sērijas nummuru (premix). Premikss – peptīdu komplekss, izvēlēts konkrētam orgānam. Peptīdu ķēdītes sastāv no 2 – 5 aminoskābēm. Peptīdu molekulārā masa mainās atkarībā no premiksa un ir no  280,34 ( g/mol)  līdz 588,55 (g/mol).
II grupa – speciāli atlasīti ārstniecisko augu ekstrati šūnu metabolizācijas aktivizēšanai.
III grupa – uztura struktūras korektori, kuri nepieciešami organismam katru dienu – essenciālie vitamīni un mikro-, makroelementi ar izteiktu bio stimulējošu iedarbību uz šūnām.
Īpaša kapsula - “My Real Way” preperāti tiek izlaisti augu izcelsmes kapsulās izgatavotas no hipromelozes. Hipromeloze ir noturīga pret peptīdu iedarbību un izšķīst lēnāk. Pateicoties tam uzturvielas pakāpeniski un vienmērīgi nonāk audu šūnās visa kuņģa – zarnu trakta garumā.
Sabalansēts daudzkomponentu, savstarpēji iedarbojošs un viens otra iedarbību pastiprinošs uzturvielu sastāvs savienojumā ar augu izcelsmes kapsulu padara katru «My Real Way» kompleksu nešaubīgi par «zelta» pēc derīgo īpašību un efektivitātes daudzuma.


Pāriet uz produkcijas katalogu