0 Shopping cart

Par mums

Jaunības un radošās aktivitātes saglabāšana, cilvēka dzīves ilguma un kvalitātes uzlabošana – galvenā Starptautiskās alianses «MyRealWay» darbības stratēģija. Mēs radām inovatīvus produktus un piedāvājam drošu un efektīgu ceļu uz veselību un aktīvu ilgadību visiem un katram individuāli.
Starptautiskajā aliansē MyRealWay ietilpst zinātniski – pētnieciskās organizācijas, ražošanas un pārdošanas kompānijas, medicīnas un atveseļojošie centri, apvienoti kopējam mērķim – izstrāde, ražošana, pielietošanas efektivitātes novērtēšana, komplekso programmu organisma saslimšanu un priekšlaicīgas novecošanas attīstības profilaksei izveide, kā arī unikālu preperātu realizācija cilvēka veselības resursa palielināšanai un organisma savlaicīgas atveseļošanas nepieciešamības popularizēšana. Kompānijas MyRealWay, kura pārstāv Aliansi, ofisi atrodas Beļģijā un Lietuvā.


Kā veiksmīgs piemērs ir starptautiska alianses MyRealWay dalībnieku sadarbības un iniciatīvas rezultātā Eiropas zinātniskā centra ( Hanovere, Vācija) reģeneratīvās medicīnas un nutricioloģijas Eiropas nodaļas izveide (http://ewg-board.eu/ru/ontedelenie-vostanovitelnoi-medizini.html). Ar mērķi stiprināt, paplašināt un koordinēt speciālistu saikni ES Nodaļā izveidota Zinātniskā padome, lai veicinātu zinātniskās darbības pilnveidošanu reģeneratīvās medicīnas  un nutricioloģijas jomā, informatīvi izglītojošās darbības attīstībai par jaunām efektīvām izstrādēm, atveseļošanās programmām un tehnoloģijām veselības resursa un organisma aizargspēku palielināšanai iedzīvotāju vidū.
Eiropas dabaszinātņu akadēmijas un Eirpoas Zinātņu biedrības Reģeneratīvās medicīnas un nutricioloģijas Eiropas nodaļas vadošie zinātnieki izstrādājuši jaunākās paaudzes profilaktisko un atjaunojošo produktu sēriju ar «My Real Way» brendu – Daudzkomponentu peptīdu bioregulātori – unikāli līdzekļi dzīvībai svarīgu, aktuālu, bioloģiski aktīvu vielu deficīta novēršanai un rezervju izveidei organismā.
Alianses MyRealWau prioritāte ir informatīvi – izglītojošās darbības iedzīvotāju vidū organizācija, agrīnas saslimšanu un novecošanas profilakses nepieciešamības izskaidrošana. Par visērtākajiem  apmācības un informatīvo programmu realizācijas formātiem tika izvēlēti semināri, konferences, atvērtas diskusijas ar vadošajiem speciālistiem, ekspertiem reģeneratīvās medicīnas un nutricioloģijas jomā piedalīšanos iedzīvotāju iepazīstināšanai ar jauniem, efektīgiem līdzekļiem un nemedikamentozām tehnoloģijām organisma atveseļošanai un atjaunošanai. Apmācības programmu pasniegšanai pēc mūsu Eiropas partneru iniciatīvas, radot informatīvu platformu,  tika izveidota starptautiska veselības un ilgdzīvošanas klubu biedrība «My Real Way», apvienojot ārstus, zinātniekus un aktīvus iedzīvotājus, kuri rūpējas par savu veselību. «My Real Way» kluba darbība ir izveidota pēc atklātības principa, saziņai starp visiem biedrības biedriem. Iestājoties starptautiskajā klubā  «My Real Way», Jūs saņemat unikālu dialoga iespēju ar zinātniski – medicīskās biedrības pārstāvjiem, tiešo piekļuvi Jums interesējošajai informācija un speciālus noteikumus mūsu ekskluzīvās produkcijas iegādei.