0 Shopping cart

Kompānija

Starptautiskajā aliansē MyRealWay ietilpst zinātniski – pētnieciskās organizācijas, ražošanas un pārdošanas kompānijas, medicīnas un atveseļojošie centri, apvienoti kopējam mērķim – izstrāde, ražošana, pielietošanas efektivitātes novērtēšana, komplekso programmu organisma saslimšanu un priekšlaicīgas novecošanas attīstības profilaksei izveide, kā arī unikālu preperātu realizācija cilvēka veselības resursa palielināšanai un organisma savlaicīgas atveseļošanas nepieciešamības popularizēšana. Kompānijas MyRealWay, kura pārstāv Aliansi, ofisi atrodas Beļģijā un Lietuvā.

Receptūra, kurai pasaulē nav analoga, tika izstrādāta Eiropas Dabas zinātņu akadēmijā ( Hanovere). Katra peptīdu bioregulātora sastāvā ir dabīgo peptīdu peremikss, dabīgie minerāli, vitamīni un ārstniecības augu ekstrati. Visi indegrienti ir rūpīgi atlasīti koncentrācijas un savstarpējās mijiedarbības tā, lai katrs komponents pastiprinātu otra iedarbību. Īpašu lomu spēlē unikāla kapsula no dabīga, augu valsts izcelsmes polimēra - hipermelozes.

My Real Way ir dinamiska kompānija. Pastāvīgi sekojot inovatīviem pētījumiem biomedicīnas jomā, izvēloties labākās no tām sadarbojoties ar ārstiem, zinātniekiem, mēs radām jaunus produktus un uzlabojam esošos. Dažu gadu laikā kompānija ar saviem produktiem ir iegājusi daudzu ES un NSV valstu tirgos.


2010 gads - sākās peptīdu bioregulātoru zinātniskās izstrādes.                                                                                                                                                   2015 gads - izlaista pirmā eksperimentālā produkcijas partija

2016 gads - peptīdu kompleksu ražošanas sākums

2018 gads - daudzfunkcionālā preperāta PROTECTIONplus iekaisumu un jaunveidojumu profilaksei nonākšana pārdošanā

2019 gads - antiparazitārā kompleksa EXTRACTcleasePLUS UZ 100% augu ekstratu bāzes nonākšana pārdošanā.

Asortimentā iekļauti šūnu bioregulātori vīriešiem un sievietēm, sirdij un asinsvadiem, galvas smadzenēm, nervu sistēmai, imunitātei, asinsradei, bronhiem un plaušām, redzei un dzirdei, endokrīnajai sirēmai, virsnierēm, aknai, aizkuņģa dziedzerim, gremošanai, 12-pirkstu zarnai, nierēm, kauliem, locītavām, saitēm un muskuļiem, ādai un matiem.


  • Alianse «MyRealWay» pievērš lielu uzmanību sadarbībai ar zinātniski – pētnieciskajiem institūtiem un organizācijām, medicīnas centriem un sanatorijām - kūrortiem un ir ieinteresēta piesaistīt sadarbībai zinātniekus, reģeneratīvās medicīnas, nutricioloģijas un rehabilitācijas ekspertus. Daudzu valstu speciālisti strādā ar mūsu preperātiem. Īpaša interese ir sadarbībai ar praktizējošiem ārstiem un rehabilitētājiem. Mēs regulāri vadām izlītojošus vebinārus peptīdu terapijā, kā pareizi sastādīt šūnu bioregulātoru praktiskās pielietošanas programmas, kā savienot peptīdus ar citām zālēm un ārstēšanu, kā arī nodrošinām ārstus ar metodisko literatūru. Visos sadarbības jautājumos rakstiet mums uz info@myrealway.com