0 Shopping cart

Sievietes veselībai

Sieviete jebkurā vecumā vēlas palikt jauna un skaista. Jaunākās tehnoloģijas medicīnas jomā, daudzveidīgi kosmētiskie līdzekļi, daudzskaitlīgas diētas, veselīgs dzīves veids palīdz mūsu līdzgaitniecēm izskatīties jaunākām par savām vienaudzēm, piemēram, dzīvojošām 30 gadus atpakaļ. Tomēr cilvēka organisma bioloģiskā daba diktē savus noteikumus. Bioloģiski ieprogrammētie procesi dzimum un reproduktīvo funkciju mazināšanās saistīta ar hormonāliem traucējumiem, olnīcu darbības traucējumiem un sievietes dzimumsistēmas saslimšanām.

Pēc 45 gadiem sievietēm iestājas īpašs periods dzīvē, saistīts ar organisma pārkārtošanos un sievietes fizioloģijas īpatnībām – klimakss – pāreja no reproduktīvā perioda uz menopauzi. Klimakss sievietēm iestājas dažādā vecumā un ir saistīts ar vecuma izraisītu olnīcu un dzimumdziedzeru hormonālās funkcijas mazināšanos. Klimaksa sindroms raksturīgs ar nervu – psihiskajiem simptomiem, uzbudināmību, depresiju, bezmiegu, sirds – asinsvadu sistēmas un endokrīnas sistēmas darbības traucējumiem.

Normalizēt sievietes orgānu darbību, samazināt audzēju attīstības risku, stimulēt organisma resursu aktivizēšanu normāla hormonālā fona atjaunošanai palīdz «My Real Way» daudzkomponentu peptīdu bioregulātori sievietes veselībai, kuri nav hormonāli preperāti un sastāv no 100% dabīgām sastāvdaļām.

Pāriet uz produkcijas katalogu