0 Shopping cart

Multi-peptīdu un peptīdu kompleksu ekskluzivitāte

Efektīvs «My Real Way» produkcijas sastāvdaļu savienojums ir pamats tās augstajai rezultativitātei. Kompleksi nesatur mākslīgās piedevas vai kaitīgas veselībai sastāvdaļas un tiem piemīt rinda primāru īpašību organisma atjaunošanai, profilaksei un atveseļošanai.

Mūsu bioregulātoru bāzes pamats - jaunākās paaudzes dabīgie peptīdi, kuri attīrīti pēc jaunākajām tehnoloģijām.

Produkta bioloģiskā vērtība saglabājās pateicoties jaunajām tehnoloģijām:

- mūsdienīgai izejvielu attīrīšanai un dziļai transformācijai;

- inovatīvām dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu fermentām hidrolīzes metodēm;

- membrānām peptīdu frakciju izdalīšanas tehnoloģijām ar noteiktu molekulāro masu un funkcionālajām īpašībām


 Sabalansēts daudzkomponentu sastāvs

Katra «My Real Way» daudzkomponentu peptīdu bioregulātora kapsula satur individuāli piemeklētu sastāvdaļu diennakts normu, kurus mēs nevaram pietiekoši uzņemt ar ikdienas uzturu – bio aktīvie peptīdi, vitamīni, minerāli.

Sinerģija ( savstarpējās iedarbības efekts)

                                         Visas satāvdaļas rūpīgi kombinētas, lai papildinātu un pastiprinātu viens otra iedarbību. Peptīdi - organisma celtniecības materiāls. Minerāla sakārto aminoskābes organismam vajadzīgajā kārtībā. Vitamīni dod enerģiju minerālvielām aminoskābju sakārtošanai. Fermenti veicina vitamīnu darbību.

            Adresēta iedarbība uz orgāniem

Sabalansēts «My Real Way» daudzkomponentu bioregulātoru kompleksa sastāvs rūpīgi izvēlēts tādā veidā, lai nodrošinātu bio aktīvo peptīdu specifisko iedarbību uz konkrētu orgānu un audu šūnām, bet vitamīni un minerāli papildina un pastiprina peptīdu iedarbību, ar to panākot maksimāli efektīvu iedarbību uz noteiktu orgānu vai sistēmu. Tādā veidā katrs orgāns saņem sev nepieciešamās uzturvielas vajadzīgajā daudzumā.


Iedarbības ilgums - no 6 līdz 12 mēnešiem.

    100% dabīga produkcija 

Unikālais «My Real Way» kompleksu sastāvs pilnībā ir bez mākslīgajām piedevām. Produkcijas sastāvā iekļautas tikai dabīgas sastāvdaļas: dzīvnieku valsts izcelsmes peptīdi, ārstniecības augu ekstrati, vitamīni, minerāli.

       

Uzlabota kapsula 

Elastīga, hipoalerģiska kapsula izgatavota no dabīga augu izcelsmes polimēra. Atšķirībā no želantīna kapsulām hipromelozes kapsula izšķīst lēnāk, kas dod iespēju uzturvielām pakāpeniski un vienmērīgi uzsūkties organisma šūnās. Kapsula der veģetāriešiem un cilvēkiem, kuri dod priekšroku halala vai košera produktiem.