0 Shopping cart

Kluba Family Health jaunumi

Timuša Lidija Vasiļevna - sertificēts speciālists biorezonanses medicīnas jomā;
Anti - age medicīnas biedrības biedrs; Nācijas Veselības Līgas biedrs; Tradicionālās un alternatīvās medicīnas biedrības biedrs - Latvija.

Apbalvota ar Sv. Pantelemoina Dziedinātāja ordeni par nopelniem izglītojošajā un dziednieciskajā jomā. Goda naturopāts Eiropā komplementārās medicīnas jomā, apbalvota ar Paracela medaļu. Par ievērojamu ieguldījumu seno zināšanau saglabāšanā un attīstīšanā apbalvota ar Panākumu Zvaigznes ordeni.

Komplekss Dialog NOVA - medicīniskas nozīmes aparāts, - darbības pamatā ir datorizētas tehnoloģijas, kuras ļauj saņemt interesējošos rādījumus par cilvēka veselības stāvokli ĀTRI - VIENKĀRŠI - NEINVAZĪVI.
Vismodernākā līdz šim datorizētā sistēma elektro-diagnostikā ir programmatūras komplekss Dialog NOVA. Tas ļauj visaptverošu pieeju pētījumā par pašreizējo stāvokli cilvēka organismā. Laiks, lai noteiktu risku, patoloģisko procesus, pirms tas parādīs pirmos slimības simptomus, lai noteiktu cēloni, konkritizēt patogēnos slimības mehānismus un noteikt veidus, kā atjaunot veselību, izstrādājot individuālo ārstēšanas pasākumu programmu.
Dialog NOVA izstrādājusi kvalificētu profesionāļu komanda: ārsti, elektronikas inženieri, programmētāji. Tas ir rezultāts ar 18 gadu pieredzi, veidojot medicīnisko aprīkojumu. Komplekss izmanto jaunākās elektronikas komponentus, ko izmanto pasaules vadošajie ražotāji: Atmel, OKW, Silicon Lab, Analog Devices, Fairchild, Maxim Dallas, Motorola, utt.. Gtherapy Scan ir labākā cenas - kvalitātes kombinācija.
Dialog NOVA diagnostikas iespējas, ļauj izmantot klasisko shēmu netradicionālajā terapijā un to kombinācijās, kā arī būtiski papildina un optimizē tradicionālās pacientu ārstēšanas metodes, nosaka plašas perspektīvas Gtherapy Scan izmantošanai medicīnā. Tas ļauj ieteikt Dialog NOVA kā universālu ierīci nepārtrauktai veselības uzraudzībai un aprūpei, diagnostikai un slimību profilaksei.
Šīs diagnostikas kritēriji ļauj funkcionālās diagnostikas metodes sasaistīt šos rezultātus ar citām metodēm, ko izmanto klīniskajā praksē dziļāku patoloģiju rezultātu raksturošanai, un kas ir īpaši svarīgi profilaktiskai medicīnai, jo izmaiņas šajā līmenī var attīstīt pirms slimību klīnisko simptomu sākšanos.
Iekšējo orgānu dzīvotspēju nodrošina veģetatīvā nervu sistēma. Veģetatīvās nervu sistēmas perifērā daļa sastāv no nervu šķiedrām un saknītēm (mezgli). Paravertebral (paravertebral) gangliji, kas veido labi un pa kreisi stumbrus, kas atrodas gar mugurkaulu ir saistīti ar attiecīgo muguras nerviem veidojošo segmentu un sniedzot konkrētu jomu ādas jutību - dermatomu. Tas ir iemesls, kāpēc iekšējo orgānu bojājumu var projicēt uz atbilstošo, bioloģiski aktīvajo, zonu.
Komplekss Dialog NOVA savukār, ļauj noņemt rādījumus no šīm zonām, un izdarīt secinājumus par iekšējo orgānu stāvokli .
Informāciju par iekšējo orgānu stāvokli Dialog NOVA nosaka ar strauju, vairākkārtīgu ķermeņa daļu elektrisku skanēšanu. Turpmākā datora analīzi un izmērīto vērtību zonālo elektrovadītspējas apstrāde ļauj novērtēt funkcionālo stāvokli šūnu struktūrām ne tikai orgānu sistēmās (CNS, sirds - asinsvadu sistēma, muskuļu un nervu šķiedras), kas veido darbības potenciālu, bet arī šūnu struktūrās (aknas, aizkuņģa dziedzeris, plaušas, nieres, uc).
Dialog nova var diagnosticēt:

    tārpu invāzija;
    bakteriālās, vīrusu, sēnīšu infekcijas;
    hroniskas saindēšanās;
    audzēji;
    gremošanas sistēmas stāvoklis (aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera darbības traucējumi, kuņģa, zarnu);
    elpošanas sistēmas stāvoklis (rīkles, trahejas, plaušas);
    uroģenitālās sistēmas stāvoklis (nieres, urīnvadi, urīnpūšļa, urīnizvadkanāla, dzemdes, olnīcu, prostatas dziedzera);
    sirds un asinsvadu sistēmas stāvoklis;
    endokrīnās sistēmas stāvoklis (vairogdziedzera, aizkuņģa dziedzera, virsnieru dziedzeri);
    imūnās un limfātiskās sistēmas stāvoklis;
    muskuļu un skeleta sistēmas stāvoklis (mugurkaula un locītavu).

Dialog NOVA ietverts princips individuālai dabīgu preperātu piemeklēšanai, ārstēšanai un profilaksei (ārstniecības augi, minerāli, metālu, u.c.) funkcionāliem orgānu vai sistēmu traucējumiem. Tādējādi tiek ņemta vērā informācijaspar preperāta atbilstību slimībai, ņemot vērā katras personas individuālās īpašības, kas ir īpaši svarīgi, lai sasniegtu maksimālu efektivitāti.
Uztura navigators:
Šī funkcija palīdz veidot atsevišķu barošanas ķēdi un rekomendācijas, dažādu produktu izmantošanai, pamatojoties uz šiem mērījumiem.

Datubāze satur apmēram 1000 dažādus priekšmetus šādās kategorijās:
    pākšaugi, rieksti un sēklas;
    tauki;
    kartupeļi, kartupeļu produkti;
    graudaugi un graudi;
    piens, piena produkti, siers;
    dārzeņi un pākšaugi;
    piedevas un garšvielas;
    mājputnu gaļa, gaļa un gaļas produkti;
    zivis;
    saldumi un konditorejas izstrādājumi;
    sulas, dzērieni;
    zāļu tējas;
    augļi un ogas;
    maize, maize un makaroni.

Pamatojoties uz rādījumiem,kuri iegūti testa rezultātā,pārtika tiek sadalīta grupās - "Ieteicamie produkti" un "izslēgt no uztura".
Kompleksa rezultātu pielietojums:
Diagnostika, terapija un hronisko slimību profilakse:

    Stimulē organisma aizsargspējas, palielina garīgo un fizisko sniegumu, garīgo un fizisko nogurumu noņemšanu, pēc saindēšanās detoksikācijas , ieskaitot alkohola;
    Homeostāzes atjaunošana;
    Slimības,periferiālās nervu sistēmas: radikulīts, pleksīti, neirīti, polineirīti, polineiropātija, uc;
    Neiroloģiskās izpausmes osteohondrozes: muskuļu tonusa un neirodeistrofiskie sindromi;
    Neirozes un neirotiski traucējumi;
    Slimības, asinsrites sistēmas: cardiopsychoneurosis, arteriāla hipo-un hipertensija;
    Elpošanas sistēmas slimības: rinīts, traheīts, bronhīts, pneimonija, bronhu spazmas, bronhiālā astma;
    LOR - orgānu slimības: polisinusiti , laringīts, adeonīdās veģetācijas, tonsilīti;
    Gremošanas sistēmas slimības: barības vada funkcionālie traucējumi , kuņģa, zarnu, žultspūšļa, gastrīts, duodenītu, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla, hronisks kolīts, pankreatīts, holecistīts;
    Uroģenitālās sistēmas slimības : cistīts, algomenorrhea, adnexitises, prostatīts, labdabīgi audzēji, uc
    Orgānu un sistēmu funkcionālais stāvoklis saistībā ar bioloģiski aktīvajiem punktiem un zonām (BAP BAZ);
    Medikamentu individuāla izvēle , uztura bagātinātāju, ārstniecisko augu, homeopātisko, u.t.t., alergēnu, pārtikas, kosmētikas, u.c. pārbaudīšana, bez iekšējas ievadīšanas organismā (pārbaude no attāluma);
    Patoloģisko faktoru negatīvās ietekmes identifikācija (radionuklīdi, pesticīdi uc);
    bioloģiskās rezonanses terapija, fizikālā terapija, uc;
    Preperātu, ko lieto slimību ārstēšanai un profilaksei efektivitātes kontrole;
    Meridiāno sistēmu stāvokļu noteikšana , ko izmanto tradicionālajā ķīniešu medicīnā, lai izstrādātu individuālu akupunktūras recepti, ārstējot ar refleksoterapijas metodi un novērtēt terapijas efektivitāti.

Dialog NOVA ļauj pārskatīt jebkuru ārstniecisko procedūru kontroles metodiku - no badošanos un meditāciju līdz preperātu rekomendēšanai. Tas ir izgājis klīniskos pētījumus, kuru parādīja augstas diagnosticēšanas iespējas, kas dod iespēju to rekomendēt kā universālu ierīci pastāvīgai cilvēku veselības stāvokļa kontrolei, diagnosticēšanai un saslimšanu profilaksei.

Ja Jūs ir ieinteresējusi dotā diagnostika - zvaniet Lidijai Timušai +371 26421035, norādot informācijas avotu.

+37126986452
Skype: adila64
info@shop-npcriz.lv

Atpakaļ uz Jaunumiem