0 Shopping cart

Jaunie MyRealWay bioregulātori

Bioregulātors Epiphysis-cerebriTide Plus paredzēts epifīzes darbības atjaunošanai un profilaksei - droši var nosaukt par MyRealWay sērijas <<zelta produktu>> pēc tā iedarbības efekta un labvēlīgo īpašību skaita. Epifīzes aktivitate ietekmē visus organisma pamata procesus. Tā bāzes funkcija - cilvēka diennakts bioritmu regulācija. Epifīze piedalās neiroendokrīnās, imūnās, reproduktivās sistemas funkciju regulācijā, izstrādā virkni hormonu, palēlina novecošanas procesu, normalizē ogļhidrātu apmaiņas traucējumus.

Bioregulātors ParathyroidTide Plus - mūsdienīgs produkts epitēlijķermenīšu funkciju normalizēšanai, regulē hormonu izstrādi un kalcija metabolismu.

Bioregulātors Bone-marrowTide Plus kaulu smadzenu funkcionālās aktivitātes atjaunošanai, stimulē asinsrades procesus, ir efektivs profilakses lidzeklis pie dzelzs deficīta anēmijas.

Bioregulātors MuscleTide Plus uzlabo muskuļu tonusu un barošanu, paātrina to atjaunošanās procesus pēc traumām, rekomendējam pie paaugstinātam fiziskajām slodzēm sportistiem, kuri nodarbojas ar smagatlētiku.

Bioregulātors LigamenTide Plus - efektīvs profilakses līdzeklis locītavu - saišu problēmām, rekomendējam pie augstām fiziskām slodzēm, atjaunošanās laikā pēc izmežģījumiem, sastiepumiem, saišu un cīpslu pārtrūkumiem.

Sīkāk par jaunajiem produktiem, to sastāviem, kompleksām pielietošanas programmām varat uzzināt produkcijas katalogā un mūsu vebināros, bet produktus varat pasūtīt jau šodien.

.

Atpakaļ uz Jaunumiem