0 Shopping cart

MyRealWay bioregulātoru klīniskie pētījumi

No 2015 gada dažādu valstu klīnikās un medicīnas centros tiek veikti MyRealWay bioregulātoru klīniskie pētījumi un ir saņemtas pirmās atskaites par bioregulātoru pielietošanas rezultātiem Sanktpēterburgas Pilsētas slimnīcas Nr.8, kur tie tika veikti galvenā ārsta, medicīnas zin’tņu kandidāta, Eiropas Dabas Zinātņu Akadēmijas biedra dr. Irinas Savickas vadībā.

Šādi pētījumi ir dārgi un to veikšana ir obligāta prasība ārstnieciskajiem preperātiem, bet nav obligāta bioloģiski aktīvajām piedevām. Neskatoties uz to alianse MyRealWay investē šādos pētījumos, jo galvenais produkcijas kvalitātes rādītājs veselībai nav to sastāvs, drošība vai higiēnas atbilstības sertifikāts, bet produkcijas augstā klīniskā efektivitāte. Mums ir jābūt pārliecinātiem par savu produktu un tādēļ esam ieinteresēti saņemt objektīvu, neatkarīgu ekspertu vērtējumu par mūsu bioregulātoriem.

MyRealWay asortiments ir pārstāvēts ar 35 kompleksiem galvenajiem orgāniem un sistēmām un mēs vēršamies pie kvalificētiem speciālistiem, kuri strādā dažādos veselības virzienos ar dažādām saslimšanu pataloģijām. Šādu pētījumu rezultāti  pierāda pozitīvu MyRealWay daudzkomponentu peptīdu bioregulātoru pielietošanas terapeitisko efektivitāti, palīdz sastādīt un veikt korekcijas organisma atveseļošanas un profilaktiskajās metodikās.

Uz doto brīdi turpinās pētnieciskā darbība klīnikās un medicīnas centros Krievijā, Lietuvā, Itālijā, Bulgārijā, Baltkrievijā, Igaunijā, Kazahijā un Kanādā. Mēs esam pārliecināti, ka pētījumu pārskati būs interesanti kā speciālistiem tā ierindas, mūsu produkcijas, lietotājiem un, saņemot jaunas klīnisko pētījumu atskaites, mēs tās publicēsim mūsu mājas lapā.

Dažādu profilu ārsti un medicīnas centri, daudzās valstīs, veiksmīgi pielieto MyRealWay bioregulātorus un dalās ar rezultātiem savā terapeitiskajā praksē. Viens no tādiem medicīnas centriem ir «Центр Традиционного Акушерства и Семейной Медицины» Maskavā. Klīnikas vadošais speciālists, ārsts - terapeits, adatu terapijas speciālists Marina Kuharuka ar bioregulātoriem sāka strādāt 2016. gada beigās un ilgstoša perioda laikā veica novērojumus pacientu veselības stāvokļa izmaiņu dinamikā. Atskaite par MyRealWay bioregulātoru pielietošanas efektivitāti šajā Maskavas medicīnas centrā esam publicējuši mūsu mājas lapā, sadaļā Klīniskie pētījumi.

Atpakaļ uz Jaunumiem