0 Shopping cart

XVI Starptautiskais Baltijas Sammits

No 5. - 7. maijam Jūrmalā norisinājās XVI Starptautiskais Baltijas Sammits tradicionālās un alternatīvās medicīnas jomā.

Lai piedalītos šajā pasākumā vecākajā un lielākajā kūrortpilsētā Latvijā, Baltijā ieradās alternatīvās medicīnas speciālisti, nutriciologi, psihologi ne tikai no Baltijas, bet arī no Eiropas un NVS valstīm.

Visiem interesentiem bija dota iespēja dalīties pieredzē, rezultātiem, piedalīties speciālistu vadītās meistarklasēs, semināros.

MyRealWay aliansi ar produkcijas prezentāciju pārstāvēja tās pārstāvis Latvijā Lidija Timuša.

Esam ļoti priecīgi, ka Lidija Timuša, kura ir atzīts speciālists biorezonanses un alternatīvās medicīnas jomā, jau vairāk kā gadu strādā ar mūsu bioregulātoriem un ir sasniegusi vērā ņemamus rezultātus to pielietošanā, saņēmusi daudz pozitīvu atsauksmju no pacientiem, ir augsti novērtējusi mūsu produkciju un rekomendē to saviem pacientiem, kolēģiem un partneriem.

Lidija Timuša - sertificēts speciālists biorezonanses medicīnas jomā, Anti-Age medicīnas biedrības biedrs, Nācijas Veselības Līgas biedrs, Godāts Eiropas Naturopāts, par nopelniem izglītojošajā darbā un dziedniecībā apbalvota ar Paracela medaļu, seno zināšanu saglabāšanā un attīstīšanā sabiedrības labā apbalvota ar Panākumu Zvaigznes Ordeni.Atpakaļ uz Jaunumiem