0 Shopping cart

Agaricus Blazei Murrill peptīdu – polisaharīdu komplekss

Agaricus Blazei Murrill peptīdu – polisaharīdu komplekss

Iepakojums:  90 kapsulas.

  • Produkta kods: 00012

Dabīgs, plaša spektra iedarbības, peptīdu – polisaharīdu komplekss, kura pamatu 70% sastāda ārstnieciskās sēnes Agarika brazīļu (Agaricus Blazei Murill) ekstrakts. Agarika brazīļu vai nenovērtējamā acteku sēne tiek pielietota daudzu valstu tautas medicīnā, pateicoties tādām ārstnieciskajām īpašībām kā spēcīgs imunomodulātors un palīglīdzeklis kompleksā pretaudzēju terapijā pret ļaundabīgiem un labdabīgiem jaunveidojumiem. Agaricus Blazei Murill kompleksa sastāvdaļas– polisaharīdu peptīdi, izdalīti no sēnēm ir ciklopeptīdi un pieder pie neribosomu klases. Tie izrāda ļoti spēcīgu bioloģisko aktivitāti iespējams pateicoties stabilai konfigurācijai, kuru nodrošina to cikliskā struktūra. Šiem peptīdiem piemīt daudz ārstniecisko īpašību un daļa tām ir ar antibiotiskuти, citostatisku pretaudzēju efektu un imunosupresoru pie autoimūno saslimšanu ārstēšanu.

Peptīdu – polisaharīdu kompleksa Agaricus Blazei Murrill farmakoloģiskā pamatīpašības:

Imunomodulātors ar spēcīgām pretaudzēju īpašībām.
Agarikas brazīļu polisaharīdu ekstrakta sastāvdaļas spējīgas kavēt vēža šūnu attīstību, izvadīt vēža audzēja sairšanas produktus dažādās tā stadijās, bloķēt audzēja asinsrites sistēmu, pārtraukt  tā tālāku attīstību.
Efektīvs pie pēdējām onkoloģijas stadijām, kad notiek šķidrumu uzkrāšanās, limfostāze, nekroze. 
Labvēlīga ietekme uz aknas stāvokli un mikrofloru t.sk. pēc ķīmijterapijas. Veicina attīrīšanos, toksīnu izdalīšanas, vielmaiņas uzlabošanu un novājēšanu. Palēlina novecošanas procesus. Palīdz uzturēt holesterīna un glikozes līmeni asinīs.

Lietošanas rekomendācijas (profilakse un kompleksā terapija):

·       Imūnās sistēmas aktivizēšana

·       Ļaundabīgi veidojumi, ieskaitot sarkomu, melanomu, leikozi

·       Ļaundabīgas un labdabīgas limfas un asins saslimšanas

·       Labdabīgi jaunveidojumi: polipi, papiloma, adenoma, fibroadenoma, cistas

·       Autoimūnās saslimšanas

·       Aknu šūnu un zarnu mikrofloras atjaunošana pēc staru - ķīmijterapijas

·       Aknu saslimšanas (hepatīts, ciroze).

·       Sēnīšu saslimšanas, mikozes, kandidozes

·       Vīrusu saslimšanas, herpes, gripa

·       Ginekoloģiskās saslimšanas: polipi, mioma, endometrioze, fibromioma, mastopātija, piedēkļu iekaisums, dzimumorgānu infekcijas

·       KZT, aknas, urīnsistēmas saslimšanas, hipertonija

Kontrindikācijas

Individuāla hiperjūtība uz preperātu, pazemināts spiediens, asiņošanas tendenci un trombocitopēniju, aspirīna lietošana; grūtniecības un barošanas ar krūti laikā rekomendējam konsultēties ar ārstu

Lietošana kompleksās terapijas sastāvā

Profilaktiskos nolūkos 1-3 kapsulas dienā, terapeitiskos nolūkos pie saslimšanām 4-8 kapsulas dienā 30 minūtes pēc ēšanas.

Atjaunošanas efekta uzlabošanai rekomendējam peptīdu – polisaharīdu kompleksus lietot kompleksi ar My Real Way bioregulātoriem vajadzīgajam orgānam vai sistēmai.

Aktīvās vielas

3 kapsulās

Sēnes Agaricus Blazei Murrill (70%) ekstrakts (satur peptīdus, polisaharīdus, lentinānu, beta g)

750 mg

Tags: #seneveselibai