0 Shopping cart

Flammulina velutipes Enoki peptīdu – polisaharīdu komplekss

Flammulina velutipes Enoki peptīdu – polisaharīdu komplekss

Iepakojums:  90 kapsulas.
Dabīgs, plaša spektra iedarbības, peptīdu – polisaharīdu komplekss, kura pamatu 70% sastāda ārstnieciskās sēne Enoki vai ziemas medus rasa (Flammulina velutipes).
Zinātniskie pētījumi un klīniskā praktika pierādījusi ārstnieciskās sēnes Enoki pielietošanas efektivitāti onkoloģijas praksē. Polisaharīds flammulīns sēnes sastāvā aktīvi kavē ļaundabīgo jaunveidojumu attīstību. Bez tā sēni medicīnā pielieto gremošanas uzlabošanai, asinsspiediena un stresa līmeņa pazemināšanai. Sēni izmanto ārstnieciskajās diētās svara samazināšanai, jo tā ir ar zemu kaloritāti un tajā nav holesterīna.
Kompleksa Flammulina sastāvdaļas – polisaharīdie peptīdi, izdalīti no sēnēm ir ciklopeptīdi un pieder pie neribosomu klases. Tie izrāda ļoti spēcīgu bioloģisko aktivitāti iespējams pateicoties stabilai konfigurācijai, kuru nodrošina to cikliskā struktūraŠiem peptīdiem piemīt daudz ārstniecisko īpašību un daļa tām ir ar antibiotisku, citostatisku pretaudzēju efektu un imunosupresoru pie autoimūno saslimšanu ārstēšanu
Peptīdu – polisaharīdu kompleksa Flammulina velutipes farmakoloģiskā pamatīpašības:
·       Imunomodulātors ar pretaudzēju un pretiekaisumu iedarbību.
·       Kavē ļaundabīgo veidojumu attīstību asinīs, urīnsistēmā un limfu sistēmā
·       Izrāda izteiktu iedarbību uz asins recēšanu
·       Antioksidanta un antialerģiska aktivitāte
·       Noņem noguruma, nomāktības sajūtu un stresu
  • Pazemina asinsspiedienu
·        Pretmikrobu, pretsēnīšu īpašības.
·       Palīdz atjaunoties aknas šūnām
·       Uzlabo gremošanu, veicina novājēšanu
Kontrindikācijas
Individuāla hiperjūtība uz preperātu, pazemināts spiediens, asiņošanas tendenci un trombocitopēniju, aspirīna lietošana; grūtniecības un barošanas ar krūti laikā rekomendējam konsultēties ar ārstu
Lietošana kompleksās terapijas sastāvā
Profilaktiskos nolūkos 1-3 kapsulas dienā, terapeitiskos nolūkos pie saslimšanām 4-8 kapsulas dienā 30 minūtes pēc ēšanas.
Atjaunošanas efekta uzlabošanai rekomendējam peptīdu – polisaharīdu kompleksus lietot kompleksi ar My Real Way bioregulātoriem vajadzīgajam orgānam vai sistēmai.
 

  • Produkta kods: 4779038830823


Aktīvās vielas

3 kapsulās

Sēnes Flammulina velutipes Enoki (70%) ekstrakts (satur peptīdus, polisaharīdus, lentinānu, beta g)

750 mg

Tags: #seneveselibai