0 Shopping cart

Lentinula Edodes( Šitake) peptīdu – polisaharīdu komplekss

Lentinula Edodes( Šitake) peptīdu – polisaharīdu komplekss

Iepakojums:  90 kapsulas.
Dabīgs, plaša spektra iedarbības, peptīdu – polisaharīdu komplekss, kura pamatu 70% sastāda ārstnieciskās sēnes Lentinula ( Šitake) ēdamās ekstrakts
Ķīniešu medicīnā Šitakē sēni sauc par «dzīves eliksīru» un «mūžīgās jaunības sēni», kuru izmanto labdabīgo un ļaundabīgo audzēju ārstēšanā. Šitakē sēnes polisaharīdu ekstrakts satur lentinānu, kura pretaudzēja īpašības veiksmīgi tiek pielietotas onkoloģisko saslimšanu pavadošajā terapijā, imunitātes uzturēšanā, palielina pretaudzēja limfocītu nobriešanas ātrumu un pastiprina to aktivitāti. Šitakē nozīmē pie pārāk liela svara ārstniecisko diētu sastāvā, pie hipertonijas, aknas attīrīšanai, seksualitātes paaugstināšanai.
Lentinula edodes (Shiitake) kompleksa sastāvdaļas– polisaharīdu peptīdi, izdalīti no sēnēm ir ciklopeptīdi un pieder pie neribosomu klases. Tie izrāda ļoti spēcīgu bioloģisko aktivitāti iespējams pateicoties stabilai konfigurācijai, kuru nodrošina to cikliskā struktūra. Šiem peptīdiem piemīt daudz ārstniecisko īpašību un daļa tām ir ar antibiotiskuти, citostatisku pretaudzēju efektu un imunosupresoru pie autoimūno saslimšanu ārstēšanu.
Peptīdu – polisaharīdu kompleksa Lentinula edodes (Shiitake) pamata farmakoloģiskās īpašības – imunomodulātors, kurš stimulē un stiprina organisma dabīgās aizsargspējas, paaugstina dzīvības spēku un enerģiju.
Sēnes peptīdu – polisaharīdu ekstrakta sastāvdaļas veiksmīgi pazemina spiedienu, atjauno asins formulu, pretojas trombocītu veidošanos, ir ar pretvīrusu, hepatoprotektoru un antibakteriālu iedarbību.
Atvieglo pašsajūtu pēc – infarkta, insulta stāvokļiem, pazemina holesterīna līmeni asinīs.
Veicina seksualitātes, libido un potences paaugstināšanos.
Palīdz noņemt hronisku stresu un iekaisumu. Bremzē trombu veidošanos un novecošanas procesus.
Lietošanas rekomendācijas (profilakse un kompleksā terapija):
Nerekomendējās pacientiem ar pazeminātu asinsspiedienu, asiņošanas tendenci un trombocitopēniju, pie aspirīna lietošanas.
·       Imūnās sistēmas aktivizēšanai
·       Ļaundabīgi veidojumi, ieskaitot kuņģa vēzi, Kapoši sarkomu, piena dziedzeru, resnās zarnas vēzi, aknu šūnu karcinoma
·       Pirms - pēc staru un ķīmjterapijām
·       Vīrusu infekcijas, herpe, gripa
·       Aknas slimības, ciroze, hepatīts
·       Bakteriālas infekcijas
·       Impotence, libido mazināšanās
·       Pēc – insulta, infarkta periodā, hipertonija
·       Trombu veidošanās mazināšanai
·       Cukura diabēts
·       Neiroloģiskas saslimšanas


  • Produkta kods: 4779038830816

Kontrindikācijas

Individuāla hiperjūtība uz preperātu, pazemināts spiediens, asiņošanas tendenci un trombocitopēniju, aspirīna lietošana; grūtniecības un barošanas ar krūti laikā rekomendējam konsultēties ar ārstu

Lietošana kompleksās terapijas sastāvā

Profilaktiskos nolūkos 1-3 kapsulas dienā, terapeitiskos nolūkos pie saslimšanām 4-8 kapsulas dienā 30 minūtes pēc ēšanas.

Atjaunošanas efekta uzlabošanai rekomendējam peptīdu – polisaharīdu kompleksus lietot kompleksi ar My Real Way bioregulātoriem vajadzīgajam orgānam vai sistēmai.

Aktīvās vielas

3 kapsulās


Sēnes Lentinula edodes (70%) ekstrakts (satur peptīdus, polisaharīdus, lentinānu, beta g)

750 mg

Kapsulas apvalks izgatavots no hipromelozes - īpaši stabils augu izcelsmes polimērs


Tags: #seneveselibai