0 Shopping cart

PROTECTIONplus 30

PROTECTIONplus 30

  • Produkta kods: 4779038830762

Jaunās paaudzes, mērķtiecīgs, preperāts PROTECTIONPLUS, kura darbība virzīta uz atipisko šūnu iznīcināšanu dažādu veidu audzējos un jaunveidojumos, pret - audzējiem, vīrusiem, sēnītēm, parazītiem, antikancerogēns, imūnstiprinošs

Kompleksa sastāvdaļas:

L.Scutellaria barbata (Šķeltlapju ķivere)  bremzē vēža šūnu attīstību. Pētījumos ir apstiprināta in vitro un in vivo auga ķīmisko komponentu darbības efekts pret daudzu vēžu vaidiem; piemēram: plaušu, kuņģa, zarnu, piena dziedzeru, dzemdes, priekšdziedzera.

L.Taburella impetiginosa (Skudrkoks)  nomāc šūnu iekšējo parzītu, sēnīšu augšanu, vājina un grauj vēža šūnas, mazina audzēju, mazina sāpju sindromu, stiprina imunitāti un aknas, nieru, liesas funkciju, izvada toksīnus un smagos metālus no organisma. Pētījumos ir apstiprināta in vitro un in vivo auga ķīmisko komponentu darbības efekts pret daudzu vēžu vaidiem; piemēram: plaušu, kuņģa, zarnu, piena dziedzeru, dzemdes, priekšdziedzera.

L. Annona muricata (Graviola) izvada no organisma urīnskābi, veicina skarto šūnu enerģētiskā potenciāla mazināšanu un audzēja attīstīšanās palēlināšanu. Vairāk kā 20 laboratorijas testi uzrādīja, ka Skudrkoka ekstraktam piemīt ievērojams pretvēža efekts un spēja palēlināt dažādu vēža šūnu augšanu, ieklājot sarakstā plaušu, piena dziedzeru, priekšdziedzera, aizkuņģa, resnās zarnas, aknas, limfu, krūts šūnu līnijas ar daudzveidīgu iedarbības noturību un efektīvi nogalina vēža šūnas 12 vēža gadījumos t.sk. aizkuņģa, piena dziedzeru, sēklinieku, resnās zarnas un prostatas. Šī augļa komponentes apspiež vēža šūnu augšanu 10000 reizes efektīvāk nekā adriamicīns, kuru ir populārs ķīmijterapijas preperāts.

L.Inonotus obliquus (Čagas sēne) piemīt vispērēji stiprinoša, pretsāpju īpašības un iedarbojas kā simptomātisks līdzeklis pie ļaunveidīgiem audzējiem, īpaši kad nerekomendējas staru terapija un ķirurģiska iejaukšanās.

Kā palīglīdzekļa profilaksei vai kompleksās terapijas sastāvā                                                        lietošanas rekomendācija pie:

- ļaundabīgiem audzējiem dažādās stadijās un                                                                                  - labdabīgiem audzējiem dažādās lokalizācijās
- dažādu veidu jaunveidojumiem
- herpe
- papiloma
- hepatīts B
- autoimūnie traucējumi
- endokrīnie – vecuma dishormonālie stāvokļi, veicinoši audzēju rašanos un attīstību

Lietošanas režīms:

Preperāta iedarbība daudzkārtīgi pastiprinās ar kompleksu MY REAL WAY daudzkomponentu peptīdu bioregulātoru lietošanu.

  • profilaksei pa 1 kapsulai 2 reizes dienā pirms ēšanas uzdzerot lielu daudzumu ūdens. Pēc 5 – 7 stundām preperāta PROTECTIONPLUS rīta lietošanas lietot daudzkomponentu peptīdu bioregulātoru no TIDE PLUS līnijas skartajam orgānam un imunitātes uzturēšanai. Lietošanas kursa ilgums no 2 līdz 3 mēnešiem.
  •  kompleksās terapijas sastāvā  pa 2 kapsulām 2 reizes dienā, no rīta un vakarā pirms ēšanas, uzdzerot lielu daudzumu ūdens. Pēc 5 – 7 stundām preperāta PROTECTIONPLUS rīta lietošanas lietot daudzkomponentu peptīdu bioregulātoru no TIDE PLUS līnijas skartajam orgānam un imunitātes uzturēšanai. Lietošanas kursa ilgums no 6 līdz 12 mēnešiem pēc ārsta rekomendācijas.

 Kontrindikācijas: Individuāla kāds sastāvdaļas nepanesība


 

1 kapsula

(L.) Scutellaria barbata (Šķeltlapju ķivere) auga ekstrats

 135mg

(L.)Tabebuia  impetiginosa (Skudrkoks)
iekšējās mizas pulveris

 115mg

(L.) Annona muricata (Graviola) augļu ekstrats

 115mg

(L.) Inonotus obliquus (Čagas sēne) pulveris

   95mg

(L.) Scutellaria barbata (Šķeltlapju ķivere)
-
flavonoīdie glikozīdi
-
citi flavonoīdi (kopējais flavonoīdu daudzums līdz 10%: hrizīns, oroksolīns А, vagonīns, norvogonīns, vogonozīds u.c.)
-
makro- un mikroelementi: dzelzs, kalcijs, magnijs, kālijs, cinks, varš, mangāns, kobalts, molibdēns, jods, selēns
-
stereoīdi (kampestrīns, stiggmasterīns, b-sitosterīns)
-
pirokatetīni
-
saponīni un kumarīni
-
tanīni (līdz 2,5%)
-
ēteriskās eļļas
-
sveķi

(L.)Tabebuia  impetiginosa (Skudrkoks)
- lapachols
- antrahinons 
- vitamīni (vitamīns С, beta-karotīns, vitamīni В1, В2, niacīns)
- mikro-, makroelementi (cinks, varš, kalcijs, kobalts, hroms, fosfors, magnijs, mangāns, kālija nātrijs, selēns, krams, dzelzs)
- olbaltumvielas
- tauki 
- augu šķiedrvielas

(L.) Annona muricata (Graviola)
- fruktoze
-fitonutrienti
-acetogenīni
-В grupas vitamīni (В1, В2, В9 un В12) un С
-makroelementi (dzelzs, kalcijs, magnijs, fosfors, nātrijs, cinks)

(L.) Inonotus obliquus (Čagas sēne)
-pigmenti, kuri veido polifenodikarbonu kompleksu
-agarskābe
-sveķi
-augsts mangāna saturs