0 Shopping cart

CholesterolTIDE PLUS

CholesterolTIDE PLUS

Komplekss holesterīna līmeņa normalizēšanai


  • Produkta kods: 0017-2

Pastiprinātais peptīdu bioregulātors CholesterolTide Plus - efektīvs līdzeklis normāla holesterīna līmeņa uzturēšanai un aterosklerozes profilaksei šūnu līmenī. 
Кā bioregulātors ar peptīdiem CholesterolTIDE PLUS forte palīdz uzturēt holesterīnu normā bez statīniem? 
Holesterīna līmeņa regulāras kontroles trūkums un aterosklerozes profilakse var novest pie aterosklerotisko plāksnīšu veidošanos uz asinsvadu sieniņām un citu sirds -asinsvadu saslimšanu attīstību, tādu kā sirds išēmija, stenokardija, miokarda infarkts, insults. Svarīgi ir uzturēt holesterīna līmeni normā ar peptīdu bioregulātora  CholesterolTIDE PLUS forte palīdzību. 
Dabīgs, bioaktīvs īso peptīdu komplekss NU/2 – izvilkums no jaunu teļu aknas un asinsvadu audu šūnām ir preperāta pamatbāze. Peptīdu mikslis izmeklēti iedarbojas uz orgāna audiem palaižot atjaunošanas procesus un palīdz regulēt tauku apmaiņu šūnu līmenī, normalizēt asins recēšanas funkciju un aizkuņģa dziedzera darbību pie hiperglikēmijas un - tipa cukura diabēta. Augstā peptīdu koncentrācija nodrošina pastiprinātu terapeitisko efektu. 
Bez peptīdiem sastāvā pievienots neaizvietajamo aminoskābju komplekss - leicīns, izoleicīns,valīns. Neaizvietojamās aminoskābes nesintizējās organismā un nokļūst tajā ar barību. 
Holesterīna uzturēšanai normā sastāvam pievienotas sekojošas sastāvdaļas:
Sarkanā rauga rīsa ekstrats satur monakolīnu К. Monakolīni veicina holesterīna līmeņa uzturēšanu kā arī tiem piemīt anti - aterosklerotiskas,  pretiekaisuma, antioksidantas un pretaudzēja iedarbība.
Berberīna hidrohlorīds piemīt pretvīrusu, pretsēnīšu, antibakteriāla un antikancoregēna iedarbība ar spēju nomākt holesterīna uzkrāšanos šūnās, holesterīna plāksnīšu veidošanos un novērst aterosklerozes, sirds un asinsvadu slimību, diabēta attīstību. 
Berelikas augļu ekstrats (L.Terminalia bellirica) ir no Ajūrvēdas zelta fonda. Ekstratu iekļauj preperātu sastāvos pie sirds išēmijas, sirds mazspējas slimībām un paaugstināta holesterīna.
Fоlskābenеpieciešama sarkano asinsķermenīšu veidošanā un organisma apgādē ar skābekli, palīdz aizsargāt asinsvadu sieniņas, sirds koronārās un smadzeņu artērijas.
 
Lietošanas rekomendācijas (profilakse un kompleksā terapija):
•    paaugstināts holesterīns
•    ateroskleroze
•    tromboze
•    sirds - asinsvadu saslimšanas
•    hipertonija
•    sirds išēmija
•    insults
•    infarkts
•    sirds-asinsvadu sistēmas funkcionālās aktivitātes uzturēšana vecāka gada gājuma cilvēkiem

•    citas aterosklerozes izraisītas saslimšanas

Lietošana kompleksajā terapijā:

Pieaugušajiem lietot 1 mēnesi pa vienai kapsulai dienā 30 min pēc ēšanas, uzdzerot pietiekošu daudzumu ūdens. Pieļaujama ilgstošāka preperāta lietošana, 2 – 3 mēneši pie izteiktiem saslimšanu simptomiem.

Blaknes:
Alerģija uz jebkuru sastāvdaļu. Lietošana grūtniecības vai barošanas laikā pēc ārsta konsultācijas. 

Glabāšana
Glabāt orģinālajā iepakojumā sausā, tumšā vietā istabās temperatūrā līdz 25C un bērniem nepieejamā vietā. 

SVARĪGI! Pastiprinātais peptīdu bioregulātors CholesterolTIDE PLUS holesterīna līmeņa normā uzturēšanai rekomendēts kā palīglīdzeklis profilaksei kompleksā terapijas kursā pēc ārsta norīkojuma. 


Aktīvās sastāvdaļas

1 каpsula

RDPL*

Моnakolīns К

14 мg.

-

Folskābe

200 мкg.

100 %

Aminoskābju komplekss (peptīdu komplekss NU/2, leicīns, izoleicīns, valīns)

100 мg.

-

Terminālās belerikas (L. Terminalia bellirica) augļu ekstrats

100 мg.

-

Berberīna hidrohlorīds no aslapju mahonijas(L. Mahonia aquifolium) ekstrata

70 мg.

-

* RDPL - rekomēndētais diennaksts patēriņa līmenis